Який протеїн краще для набору маси - RIF
Shopping Cart

Який протеїн краще для набору маси

Величезна кількість інформації на тему взаємозв’язку білка і зростання м’язової маси не залишає сумнівів – протеїн для набору маси необхідний, проте його бездумне споживання зовсім не гарантує ефективність. До того ж, перш ніж почати прийом, необхідно розібратися в різноманітті видів цієї спортивної добавки. Індивідуальний вибір протеїну залежить від рівня навантаження, харчування і навіть природного статури.

Протеїном в спортивному харчуванні називають концентратом, в якому міститься до 95% білка. Важливо відзначити, що це повністю натуральний продукт.

Види протеїнів для набору маси

Сироватковий протеїн є одним з найбільш поширених і бажаних, оскільки помітно підсилює вироблення амінокислот в крові і анаболічних гормонів. Найчастіше його додають в СпортПит або використовують в якості основного компонента в мультіпротеіне. Однак нерідко використовується і ізолят протеїну – чиста форма сироваткового протеїну, вміст білка в якому становить 95%, зазвичай цей склад використовують під час сушіння.

Однак набагато частіше спортсмени віддають перевагу більш багатому складу, протеїну, збагаченому різними амінокислотами, які також додатково впливають на набір маси. Важливий момент: для того щоб набір м’язової маси йшов активніше, вміст білка в порошку має бути від 30 грам і вище, так, наприклад, ВСАА, в складі якого є і протеїн, і амінокислоти, добре справляється з цим завданням.

Різні види протеїнів в різний час доби

Ще один важливий фактор, що впливає на остаточний результат – вид протеїну, що вживається в певний час доби. Не секрет, що багато процесів в людському організмі залежать від біологічного годинника і добових ритмів, враховуючи їх можна досягти відчутних результатів і зробити тренування більш ефективними.

  1. Фахівці рекомендують вживати протеїн до і після тренування, також їм можна замінювати один прийом їжі, приймати його перед сном. Однак рекомендується не перевищувати 1-2 доз в день, які можна розділити на кілька прийомів.
  2. м
  3. Протеїновий коктейль можна випити безпосередньо після тренування, якщо останній прийом білкової їжі був не менш як 6 годин тому.

Помилки при прийомі протеїну

Головною помилкою в прийомі протеїну є нерегулярність. Не варто чекати результатів, якщо він вживається пару раз в тиждень і не пов’язаний з тренувальним процесом, в останньому випадку, він може привести до набору не м’язової, а жирової маси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1