Переваги протеїнових батончиків - п'ять головних причин. - RIF
Shopping Cart
преимущества протеиновых батончиков

Переваги протеїнових батончиків – п’ять головних причин.

Протеїновий батончик визначається як будь-який продукт у формі батончика, який містить більш високе співвідношення білка в порівнянні з вуглеводами або жирами. Протеїнові батончики зазвичай стабільні при зберіганні і індивідуально упаковані, тому ви можете зберігати їх і брати з собою куди завгодно.

1. Їжа, яку можна взяти з собою в дорогу-протеїнові батончики.

Оскільки протеїнові батончики настільки портативні, зручні та багаті на поживні речовини, вони є ідеальною закускою або заміною їжі (залежно від вмісту білка), яку можна взяти з собою.

Вони збережуть енергію довше, ніж розсипчастий батончик мюслі, і їх легко взяти, ніж протеїновий коктейль. Ви можете сховати його у спортивній сумці, сумочці чи рюкзаку, коли ви в дорозі, у поході або займаєтеся спортом на відкритому повітрі.

2. У вас мало часу? Протеїнові батончики заощаджують сніданок!

У вас може вистачити часу, щоб приготувати повноцінний та корисний сніданок? Перш ніж вам доведеться вибігти за двері!

Просто візьміть один і з’їжте його дорогою на роботу або дорогою, щоб відвезти дітей до школи.

Крім того, якщо ви не любите рясно перекусити на початку дня, один єдиний протеїновий батончик повинен дасть вам заряд енергії на всю першу половину дня.

3. Достатня кількість протеїну щодня

Якщо вам важко отримувати достатню кількість протеїну щодня, ви можете вибрати чисті протеїнові батончики, які мають чудовий смак.

Кожен укус містить трохи білка, і вам не потрібно витрачати сили на підготовку, приготування їжі або збирання. Вони не вимагають великих зусиль та винагороджуються припливом сил.

4. Здорове харчування щодня.

Коли ви голодні і знаходитесь далеко від кухні, у вас може виникнути спокуса перекусити за допомогою фаст-фуду, напівфабрикатів.

Але коли ви тримаєте під рукою кілька протеїнових батончиків, вам ніколи не доведеться турбуватися про те, щоб піддатися цій спокусі. У вас завжди буде здоровий варіант, який може підвищити ймовірність того, що ви дотримуватиметеся свого плану харчування і досягнете своїх цілей щодо здоров’я та хорошого самопочуття.

А оскільки протеїнові батончики містять цей життєво важливий макроелемент, вони є ідеальним перекусом між їдою.

5. Протеїнові батончики – ідеальна їжа до та після тренування.

 

Звісно, багато людей роблять протеїнові коктейлі чи відвідують сік-бар після занять у тренажерному залі. Але це може коштувати багато грошей і навіть більше калорій, ніж ви можете запланувати, особливо якщо ви робите це п’ять чи більше разів на тиждень.

Протеїнові батончики Monsters – набагато доступніший, простий і потенційно здоровіший варіант.

Вибір протеїнового батончика перед тренуванням забезпечить вас усім паливом, необхідним для занять йогою, силових тренувань та багато іншого. Протеїнові батончики перед тренуванням містять достатньо білка, щоб не відволікатися від почуття голоду, але не настільки, щоб ви відчували себе надто ситими для вправ.

Також корисно їсти протеїнові батончики після тренування. На цей раз протеїнові батончики PROTELINE можуть допомогти вашим м’язам відновитися та поповнити запаси енергії після того, як вони були виснажені під час тренування.

Треба знати.

Однак не всі протеїнові батончики однакові. Багато варіантів на ринку наповнені дешевими інгредієнтами, штучними ароматизаторами та хімікатами високого ступеня обробки.

Отже, перше правило вживання протеїнових батончиків – завжди перевіряти етикетку та список інгредієнтів.

Постарайтеся знайти протеїнові батончики, які містять лише цілісні харчові інгредієнти. В ідеалі найкращі протеїнові батончики повинні містити не менше п’яти-шести інгредієнтів, які ви можете вимовити та знайти в природі.

Наприклад, протеїновий батончик 4 ENERGY зі смаком вишні містить:

концентрат сироваткового білка 10%;
ізолят соєвого білка 10%;
чорна смородина сушена (чорна смородина, консервант Е220) 6%;
молоко сухе знежирене;
загусник крохмаль кукурудзяний.

Тепер, коли ви знаєте про всі переваги вживання протеїнових батончиків і головні правила вибору кращих, настав час вибрати свій улюблений смак!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1