Обмін та повернення товару належної якості - RIF
Shopping Cart

Обмін та повернення товару належної якості

Згідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів», споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром, або відтворений на дисплеї програмного реєстратора розрахункових операцій (дисплеї пристрою, на якому встановлений програмний реєстратор розрахункових операцій) QR-код, що дає змогу споживачеві здійснювати його зчитування та ідентифікацію з розрахунковим документом за структурою даних, що в ньому містяться, або надісланий електронний розрахунковий документ на наданий споживачем абонентський номер чи адресу електронної пошти.

Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов’язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

АДРЕСА І СПОСІБ ОБМІНУ АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

1) Невикористаний товар з ярликами, етикетками і наклейками (якщо вони були складовими посилки) упакуйте разом з копією рахунку-фактури або накладної нової пошти.

2) Добре упакуйте товар щоб уникнути його пошкодження.

3) Упакований товар ви можете відправити через Нову Пошту (або іншу поштову службу – за домовленістю).

Заяву на обмін або повернення товару можна відправити в електронному вигляді на пошту rif_vale@ukr.net, або оформити по телефону: +38 056 787 0137.

Зверніть увагу, що послугу з повернення товару оплачує клієнт відповідно до тарифів поштових компаній. У разі несплати посилка повернеться відправнику (клієнту).

Будь ласка, не відправляйте посилку післяплатою. В цьому випадку ми не зможемо її отримати і вона повернеться назад до вас.

СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

Ми повернемо гроші на вашу банківську карту:

У разі, якщо ви оплатили замовлення банківською картою онлайн, ми автоматично повернемо гроші на ту ж карту.

У разі, якщо ви вибрали оплату післяплатою, ми повернемо гроші на вашу карту, яку ви вкажете при подачі заяви.

Терміни повернення грошей:

Повернення коштів здійснюється на банківську карту протягом 3х робочих днів.

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про захист прав споживачів». Закон вступив в силу з 01 жовтня 1994 року. Із змінами і доповненнями. Стаття 9 п.1

Постанова від 19 березня 1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону

України «Про захист прав споживачів».

Додаток N 3 до постанови Кабінету Міністрів України

від 19 березня 1994 р N 172

Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню): продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни.

1