product_3113 - RIF
Shopping Cart

product_3113

PROTELINE – протеїновий батончик зі смаком полуниці

Термін зберігання 12 місяців
Код УКТЗЕД 1806 310000
Смак: полуниця.
вага: 1 шт. 40 г.
Ціна з ПДВ: 360 грн./шоу-бокс
упаковка: 24 шт. в 1 шоу-боксі
15 грн./за 1 шт.
6 шоу-боксів в 1 ящику
1 піддон = 72 ящика

15.00 грн
мінімальне замовлення 24 шт (шоу-бокс)

Подробнее о батончиках MONSTERS со вкусом клубники

Опис

Смак протеїнових батончиків PROTELINE зі смаком полуниці глазурований кондитерською глазур’ю унікальний і створений для того, щоб наповнювати відчуттям енергії і сили тих, хто не звик зупинятися на досягнутому, хто не боїться грандіозного, швидкісного і неймовірно енергійного ритму життя. Протеїновий батончик PROTELINE, містить в собі заряд найсильнішої енергетики і харизми, який потрібен не лише в спортзалі, але і на роботі, і в дорозі, і під час занять і просто тоді, коли долає втому.
Протеїнові батончики PROTELINE зі смаком полуниці додадуть сил для того, щоб зануритися в хвилюючий ритм і подарують відчуття, що нарешті досяг успіху.

Склад

Глазур кондитерська 25,0% (цукор, жир рослинний [фракція гідрогенізованого жиру пальмоядрової олії, емульгатори: Е492, СОЄВИЙ лецитин], какао - порошок, емульгатор СОЄВИЙ лецитин, ароматизатори: «Шоколад», «Ванілін»), патока крохмальна, ізолят СОЄВОГО білку 18,3%, глюкозно-фруктозний сироп, жир рослинний (олія кокосова), концентрат СИРОВАТКОВОГО білку 8,9%, ароматизатор «Полуниця», консервант сорбінова кислота, барвник харчовий «Червоний», ароматизатор «Ваніль».
Може містити сліди АРАХІСУ та ГОРІХІВ. Без ГМО.

Цінність

Поживна цінність 100г продукту: Білки 28г; Жири 18г, з яких насичені 3г; Вуглеводи 51г, з яких цукру 7г; Сіль 0,1г.
Енергетична цінність 100г продукту: 456 ккал/1910 кДж.

В последние годы невероятную популярность набирает идея здорового образа жизни. Люди приобретают абонементы в тренажерные залы в стремлении достичь тела своей мечты. К здоровому образу жизни относятся: правильное питание, регулярные тренировки, нормированный режим сна и пр. Спортивная индустрия предлагает товары, которые могут облегчить людям путь в достижении своих целей в спорте.
Потребность в белке существует у каждого человека. У спортсмена же, стремящегося нарастить мышечную массу такая потребность выше. Но ввиду своих физиологических особенностей, либо же нехватки времени, многие люди не могут получать необходимое количество белка из пищи, именно тут на помощь придет протеин. С такой добавкой получать нужную дозу белка становится легче, ведь протеин можно смешать с водой либо с другим напитком и выпить, пополнив свой организм строительным материалом для мышц.
1
RIF