Про компанiю

Компанія « РИФ » є виробником корисних і безпечних продуктів харчування для дорослих та дітей.

В основу виробництва закладені європейські технології та стандарти якості продукції. На підприємстві використовується система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points), що пітверджується відповідним сертифікатом та гарантує виробництво якісної та безпечної продукції.

Ми пропонуємо продукти спеціального харчування, дієтичні добавки та високоякісні кондитерські вироби. Пропоновані кондитерські вироби виготовлені відповідно до найсучасніших технологій. Розробкою технологій кондитерських виробів займаються висококваліфіковані фахівці.

Продукція ТМ VALE виготовляється на сучасному та високотехнологічному обладнанні на власних виробничих потужностях компанії «РИФ», розташованих за адресою  пр. Богдана Хмельницького, 162, м. Дніпро. Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати до 225 кг/годину готової продукції.

Професійне ставлення і відповідальний підхід до роботи, суворе дотримання міжнародних стандартів якості, перевірені інгредієнти, контроль безпечності продукції на всіх етапах – від постачальника до кінцевого споживача – це основні критерії у виробництві якісної, безпечної та смачної продукції.

Компанія «РИФ» приділяє особливу увагу забезпеченню високої якості продукції, що виробляється, вдосконаленню та розширенню асортименту, розробці власних технологій виробництва та побудові довгострокових звязків з партнерами.

Переваги продукції компанії «Риф»

Продукція компанії « РИФ » допомагає оздоровити оганізм за рахунок комплексного підходу у використанні вітамінно – мінерального складу: ( А , В1 , В5 , В6 , С , D , Н , РР ), а також калій, магній, залізо, фосфор.

Відсутність шкідливих компонентів, відсутність ГМО, тривалість зберігання, постійний моніторинг змін смакових переваг та прийнятні ціни роблять наш товар привабливим для покупців і конкурентоспроможним на ринку кондитерських виробів.

Наша продукція прекрасно підходить для людей, які стежать за своїм здоров’ям і вагою, є джерелом мікроелементів і вітамінів, відмінною добавкою до раціону дітей, а також людей, які знаходяться на дієті, мають ослаблений імунітет.

Висока якість нашої продукції

Нашi цiнностi:

  • Висока якість нашої продукції
  • Здорове харчування
  • Турбота про здоров’я наших споживачів
  • Здоровий спосіб життя
  • Турбота про довкілля
Турбота про довкілля
Здорове харчування
Турбота про здоров'я наших споживачів
Здоровий спосіб життя